Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

VÍTEJTE...

Punk je skvělý! Punk je úžasný! Punk je jedinečný! Punk je můj život! A to nejen můj, ale několika tisícovek mladých i starších lidí po celém světě. Někdo o nás mluví jako o odpadu, o vyvrhelích lidské společnosti, jako o feťácích či gaunerech. A co vzkazuju takovýmto lidem: Vlezte nám na záda, volové! Víte o nás hovno a chcete poučovat? Nabízíte nám naprosto jedinečné zapadnutí do vašeho stáda hýkajících ovcí? Myslíte si, jací nejste pro nás vzory? Chcete nám dávat příkazy a rady? Ne, díky, my se obejdem i bez vás, stupidi!

Ale punk jako takový samozřejmě není jen o tom, jak fuckovat stát a lidi v něm. K tomuto životnímu stylu, k této kultuře, také neodmyslitelně patří i hudba. A není to jen tak lecjaká hudba. Je to hudba, která je o něčem, která něco říká, snaží se na něco upozornit a nutí člověka k zamyšlení. Není to jako ty disco, techno, house a jiné sračky, které se provozují jen za účelem zisku (viz komerční panenka Britney Spears - FUJ)! V punkové hudbě jde především o to, něco sdělit a ne si pomocí hraní mastit kapsy (ačkoli neopunk k tomu má hodně hodně blízko). Ale ať už se jedná o neopunk, skapunk, streetpunk, punkrock, HC punk a jiné, až po samotný klasický punk, vždycky to má něco společného s punkovou kulturou. A tak jsem se tedy rozhodl udělat stránky, na kterých můžete najít hned několik takovýchto kapel najednou. Najdete zde jak české, tak i zahraniční skupiny. Snažil jsem se vybírat převážně ty známější, ale dostane se i na méně známé kousky, protože tyto stránky se budou co nejvíce aktualizovat. A tímto se vlastně dostávám k poděkování všem stránkám a jejich webmasterům za to, že jsem si od nich "vypůjčil" materiál pro svůj web.

Pokud budete mít na tyto stránky nebo přímo na mě nějakou připomínku, dotaz, radu či návrh, napište mi e-mail a já se pokusím na vše odpovědět nebo poradit apod. Pokud byste chtěli na těchto stránkách umístit reklamu vašich punkových stránek, můžete tak učinit po dohodě se mnou, v podobě ikony, která bude umístěna v sekci Odkazy. Také bych byl rád, kdybyste si na svůj web umístili mou ikonu, jejíž html kód je popsán níže.

Poznámka: Mé texty budou na těchto stránkách zobrazeny touto zelenou barvou. Všechen materiál, který byl stáhnut z jiných stránek a kterých nejsem autorem, bude zobrazován modře (přece se nebudu chlubit cizím peřím)!

  : 173108632<a href="http://www.sweb.cz/punklife" target="_blank"><img src="http://www.sweb.cz/punklife/ciro.gif" border="0" alt="PUNKLIFE"></a>


 

webmaster: punklife@seznam.cz